Yakatown
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yakatown

Senatör-Ebda-Neferi Masiv-Heatrap-Albay-Zıned ı.p-Overdoz-Eglog-Alesta-ÇawuŞ-Barbaros

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİstatistikler

Dıss to Iblıs or mc_sheytan !

YazarMesaj
Bumerang
Wack Mc
Wack Mc

Erkek Mesaj Sayısı : 4

Dıss to Iblıs or mc_sheytan ! Empty
MesajKonu: Dıss to Iblıs or mc_sheytan !   Dıss to Iblıs or mc_sheytan ! Icon_minitimePerş. Ara. 10, 2009 9:23 pm

Doğru olmaya çalıştıkça olası günahkarlar karşımda ve ellerinde gizleyemedikleri birer kapan,
Ne hayat yalan ne zamana dolanan vuslatlar geriye kalandır kullar mahallinde dolanan
Bir sırdır insanın içinde anlaşılması güç olan ve bir mucizedir beden insan Adem adıyla yaradılan,
Gelde görmez ol gelde duyma, kapanlarmı bunca korkulan yoksa insanlarmı o kapanlara bilerek basan ?

Yazan eller melek mahlasına bürünmüş elinde olmadan nice akıl fakiri kullar,
Rapte kalıp yoktur diyen ve gölgesine gizlenen ne şeytanlar var ne yalancı zavallılar,
Anlam mana kazanç ve nihayete varamayanlar bütünlüğü zayıf yeni körpelerde arayanlar,
Benim dualarım var seninse harfleri atlayarak kurduğun basit cümlelerin içinde yalpalar...(lan adam olan anlar)

Her satır başında derin darbeler yemiş bir mc bozmasının kabul görmez aptalca rhym tutkusu,
Kazılsın kuyusu içinde boğuntusu bitmez hesap sorgusu dürüst olma çabasında kısır döngüsü,
Bozulan büyüsü ve Bumerang olgusu, yazık olma ebediyetinde mc iblis bozuntusu.... hak bu değil doğrusu !!!
Gözlerinde bu benmiyim kuşkusu, kafasında ben olmamalıyım kurgusu, melek olmak isterken olamamanın boğuntusu ve iblisin zihnınde becerisi.
Dostum bu hayatının ilk ve son yenilgisi..................Bırak şeytanlığı yola gel abisi !!!

Son darbe !!

Zafer hep en zor anları kabullenebilenlerin içinde öfkesiyle yeşerip durdu,
Kurduğun flexler gözüne durdu, yorumlara verebildiğin en iyi cevap korkak suskunluğundu,
Büyün bozuldu mahlasın uzaklara savruldu akıl mantık yolunda nice senler kalemlerimce oyuldu,
Anlaşılan bu şeytan henüz toydu, aptal şapkalar altında hali vakti camiada kabul oldu.. Olay buydu...

Dıss to Iblıs or mc_sheytan !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sir Mc-Duygusal Ergen---Diss Emo
» Bi tane de benden ! ( Diss )
» Bela - Hiphop İllegal (CB'ye Diss)
» SaNSaR---Paranı Verdim...Sagoya Diss
» Kleftra-Patlak Balon(Kolera Diss