Yakatown
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yakatown

Senatör-Ebda-Neferi Masiv-Heatrap-Albay-Zıned ı.p-Overdoz-Eglog-Alesta-ÇawuŞ-Barbaros

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİstatistikler

pit10 açıklama

4 posters
YazarMesaj
Admin
Admin Mc
Admin Mc
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 46
Lakap : ReaLJordaN aKa STraigHT

pit10 açıklama Empty
MesajKonu: pit10 açıklama   pit10 açıklama Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 9:29 am

Pit10'dan Açıklama !

Herkese Selamlar;

.. ..

Yogun ve hareketli gunler geciriyoruz. Bildiginiz gibi Olympos kadrosunda bir degisiklik oldu; Olympos artık ben (Pit10), Beta ve Tuhan’dan olusuyor. Bu degisiklik hakkinda forum ve benzeri ortamlarda cok yazilip ciziliyor. Olympos olusumunun arap sacina, yilan hikayesine, “genel eve” donmesine dair betimlemeler ve hos benzetmelerle tasvirlerine edebî bir hava katip sikayetci oldugunu dile getiren arkadaslar var. Dogrudur, olusum bol bol degisiklige ugruyor ve her revize durumunda islere kadronun kalici olmasini temenni ederek basliyoruz. Ayrılan arkadaslar bunu tabiî ki duyuracaklardir, sonucta bizi takip eden ve ne yaptigimizi bilmek isteyen cok insan var, haklarini yiyemeyiz ve bilmeleri gerektigi kadarini onlara bildirmek vazifemiz. Olympos kadro degisikliginie dair sikayetlerinizi dikkate aliyorum ve sizi anlamaya calisiyorum ancak cesitli ithamlarda bulunmadan once size en yakin ornek olarak kendinizi vermek istiyorum. Sizler zaman zaman aileniz ile kavga edip ailenizi bile reddetmiyor musunuz ? Zaman zaman “bir daha gelmemek uzere” diye dusunup vurup kapiyi ciktiginiz olmuyor mu ? Elbette bir cogunuzun oluyordur. Insanlarin anlasamamalari ya da anlasarak is acisindan yollarini ayirmalarindan daha dogal ne olabilir ki ? Hele bahsedilen insanlar “aile” degil “arkadas” ise. Bu olaylari bu kadar yadirgamamanizi rica ediyorum, sonucta alt tarafi sizlerle yaptigi muzigi paylasan insanlariz.

.. ..

Simdi biraz daha ic aci olaylardan bahsedelim. Yenilenmis “Olympos” olusumu olarak 2009 yilina bomba gibi girdik diyebilirim. Begeninize bu ay icinde yaptigimiz uc adet sarki sunuyorum.

.. ..

Bunlardan ilki Olympos olarak yaptigimiz “Cash Para Lazim”. Straight to the Bank’in alt yapisina yaptigimiz bu eglenceli parcayi begeneceginizi dusunuyorum.

.. ..

Ikinci parca yine Olympos olarak yapitimiz “Benim Yolum”. Bu biraz daha derin bir parca. Bazi insanlar “yanlis yoldasin” diyerek sizleri uyarir ama en iyi yol bildiginiz yoldur. Bu da bizim yolumuz..

.. ..

Ucuncu parca ise hakkinda cok fazla detay vermek istemedigim, yasadigim bazi kotu olaylar ve kotu bir insan uzerine gordugum kâbustan uyanip yazdigim, bende yeri olan solo bir parcam. Dedigim gibi cok fazla detay vermek istemiyorum fakat dinlerken beni hissedeceginize eminim.

.. ..

Ve… Surekli sordugunuz, beklediginiz konserlere gelelim. Bu ay İstanbul ve Ankara’daki dinleyicilerimiz ile bulusuyoruz. Ocak ayinin 25’inde Dolmabahçe Ritz Carlton Hotel – Süzer Sanat Merkezinde “Olympos & Friendz Live Show” etkinliginde; Ocak ayinin 31’inde Ankara - Tunalı – Mascha ‘da “Very Important Party” etkinliginde, Olympos (Pit10 & Beta & Tuhan) olarak canli performansimizla sizlerleyiz. Takipte kalin, detaylar cok yakinda.

.. ..

Dedigim gibi, soguk ocak ayina sicak bir Olympos girisi yaptik. Hepinizin gecmis yilbasini kutlar, bu yilin her acidan diger yillardan daha iyi gecmesini dilerim.

.. ..

.. ..

Sevgilerimle;

.. ..

Pit10....
https://kocaelirap.yetkin-forum.com
Rapper
Gelişmiş Mc
Gelişmiş Mc

Erkek Mesaj Sayısı : 68

pit10 açıklama Empty
MesajKonu: Geri: pit10 açıklama   pit10 açıklama Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 10:24 am

sansarsız yapamazlar
Nefer-i Masiv
Admin Mc
Admin Mc
Nefer-i Masiv

Erkek Mesaj Sayısı : 47
Lakap : Nefer

pit10 açıklama Empty
MesajKonu: Geri: pit10 açıklama   pit10 açıklama Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 10:44 am

öyle deme sansarsız bir albüm çıkmıştı Beta- Pişti Wink dinle öyle konuş
Mr.CrueL
King Gangster
King Gangster
Mr.CrueL

Erkek Mesaj Sayısı : 174
Lakap : [!] * Albay * [!] ®

pit10 açıklama Empty
MesajKonu: Geri: pit10 açıklama   pit10 açıklama Icon_minitimeSalı Şub. 17, 2009 12:06 pm

bencede sansar iyiydi olympos da
Rapper
Gelişmiş Mc
Gelişmiş Mc

Erkek Mesaj Sayısı : 68

pit10 açıklama Empty
MesajKonu: Geri: pit10 açıklama   pit10 açıklama Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 4:00 am

yapamazlaaar (=

pit10 açıklama
1 sayfadaki 1 sayfası